Elektrik Arızaları

Firmamız, işletmelerde meydana gelen her türlü arızaları konusunda uzman belgeli ustalarla hızlı bir şekilde bulup müşterimizin mağduriyetini en kısa zamanda çözmekteyiz.

Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusun da bakım ve onarım gereken işlemleride aynı uzman kadrosuyla hızlı bir şekilde yapıp müşterimizin sektöründe işlerine devamlılığını sağlamaktayız.

Elektrik arıza işinde ki en güvenilir kuruluşlardan biri olan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hemen çözüm üretiyoruz. Teknolojik servis araçlarımızla sıkıntıları ilk serviste gideriyoruz. Elektrik sorunu yaşayanlar elektrik arızalarını hem uygun ücretlerle hemde kısa zaman diliminde onartmak isteyecektir. Hem hızlı müdahale hemde ücret konusunda şirketimiz çok özenli davranmaktadır. Genel olarak ilçelerin merkezinde bulunan elektrik arıza, bakım ve onarım kuruluşlarımızla sizlere anında servis hizmeti sunuyoruz.

Değerli müşterilerimiz sorunlarınızı doğru ve güvenilir arıza tespiti ile adresinizde tek seferde çözüyoruz.Yapılacak her müdaheleden önce sizi bilgilendiriyor ve onayınızı alıyoruz. Gerekli görüldüğü takdirde makinenizi alıp kendi özel servislerimizin tamir atölyelerine götürüp, en kısa sürede sorunu gidererek cihazınızı teslim ediyoruz.

Keçiören Elektrik Servisi

Keçiören   Ufuktepe   Atapark   Bağlum   Aktepe   
Yenimahalle  Subayevleri   Etlik   İncirli   Ayvalı  
Kalaba   Basınevleri   Bademlik   Çiçekli   Emrah  
Esertepe   Hasköy   Hisarlı   Kanuni   Osmangazi
Uyanış   Yakacık   Yayla   Yeşilöz   Yeşiltepe
Yükseltepe  Pınarbaşı   Ovacık  

Elektrik Servisi

Keçiören
KD Elektrik, K&D Elektrik, K&D Elektrik ve Elektronik, KD Elektrik ve Elektronik